Latvian English Russian
Laipni lūdzam Viesi!  |  Ienākt
Grozs ir tukšs.
Jaunumi
Ziepes un šampūns bērniem un zīdaiņiem 250 ml
Ziepes un šampūns bērniem un zīdaiņiem 250 ml
18.99EUR
12.50EUR
Informācija
Organiska kosmētika
AM Natural
Love the Planet
Pārdošanas līderi
01.AM NATURAL ORGANISKAS ZĀLES GALVAS ĀDAI
02.AM NATURAL ORGANISKA MATU MASKA AR KŪDRU
03.AM NATURAL ORGANISKAIS ZĀĻU ACTIVE ŠAMPŪNS
04.AM NATURAL ORGANISKAIS ŠAMPŪNS AR KAŅEPĒM
05.AM NATURAL ORGANISKAIS ZĀĻU ŠAMPŪNS
Grozs
Grozs ir tukšs
Atsauksmes
AM NATURAL ORGANISKAIS ROŽU ŪDENS SEJAI
Ļoti patīkama smarža - maiga, neuzmācīga. Sejas āda kļūst pa ..
5 no 5 zvaigznēm!
Valūta
Par Mums Par Mums

Cauri gadsimtiem daba ir palīdzējusi dziedēt kaites, atvieglot un remdēt sāpes. Mēs ilgojamies pēc tīriem un dabiskiem ādas kopšanas līdzekļiem , kas nesatur sintētiskas izejvielas un toksīnus. 

SIA „Oss Care” ir ģimenes uzņēmums, kas piedāvā Jums organisku, dabīgu kosmētiku no Somijas (Am Natural Products) un Lielbritānijas (Love the Planet).

Organiskā kosmētika tiek veidota no dabiskām sastāvdaļām – auksti spiestām augu eļļām, augu ekstraktiem, sēklām, jūras aļģēm, ārstniecības augiem, vitamīniem un minerāliem.

Organiskas kosmētikas sastāvā ir ne mazāk kā 90% dabīgas izcelsmes vielu, un tā nesatur naftas produktus, silikonus, sintētiskās smaržvielas, krāsvielas un citas kaitīgas sastāvdaļas.
Mūsu piedāvātā ādas kopšanas līnija ir balstīta uz senām tradīcijām, kas apvienotas ar mūsdienu pieeju.

Veselība un daba – tās ir divas lietas, kuras atspoguļo Oss Care organiskā (dabiskā) kosmētika. Lietojot dabiskos produktus, mēs rūpējamies par savu veselību, un no otras puses - rūpējoties par savu veselību, mēs rūpējamies par dabu.
Ikdienā ienākot lielveikalā, mēs steigā paķeram kosmētisko līdzekli, neaizdomājoties par to, ka ķīmiskās vielas, ko tas satur, mēdz būt toksiskas, izraisa vēzi un tādējādi ir kaitīgas mūsu veselībai. Oss Care piedāvā dabisko kosmētiku, kas ir pareiza izvēle, ja Jūs vēlaties izskatīties skaisti, nekaitējot savai veselībai.

Dabiska kosmētika ir iedarbīgāka, noturīgāka, neizraisa alerģijas, nesatur sintētiskās vielas, pasargā mūs no kaitīgās ietekmes un ir videi draudzīga. Dabiskai kosmētikai ir tik daudz priekšrocību, bet - kur ir trūkumi? - Jūs jautāsiet. Viens trūkums gan ir – organisko kosmētiku ir grūti atrast lielveikalu plauktos. Diemžēl Latvijā pagaidām videi un veselībai nekaitīgu preču izvēle nav īpaši liela, tāpēc mēs esam parūpējušies par Jums un piedāvājam iepirkties mūsu mājaslapā.

Oss Care produkcija iekļauj šampūnus,ziepes, ziedes, krēmus, masāžas eļļas, matu, lūpu un kāju kopšanas līdzekļus. Mēs esam parūpējušies arī par vīriešiem, piedāvājot viņiem domātu produkciju. Oss Care piedāvā dabisko kosmētiku ar Jūsu iemīļotākajiem aromātiem: rožu, medus, mandeļu, kaņepju, kliņģerīšu vai tējas koka.


Paldies, ka interesējaties par mūsu produkciju un kopā ar mums rūpējaties par sevi, savu ģimeni un dabu!
 

Tālrunis : +371 22159984

 


 

SIA „Oss Care”


Reģ. Nr. LV 45403025613

Jur. Adrese: Skolas iela 8, Aknīste, Aknīstes nov., LV-5208

A/S “Swedbank” SWIFT HABALV22

Konts LV70HABA0551028371257