Latvian English Russian
Welcome Guest!  |  Log In
Cart is empty.
What's New?


18.99EUR
12.50EUR
Information
Organic cosmetics
AM Natural
Love the Planet
Bestsellers
01.AM NATURAL ORGANIC HERB SCALP CURE
02.AM NATURAL ORGANIC PEAT HAIR MASK
03.AM NATURAL ORGANIC HERB ACTIVE SHAMPOO
04.AM NATURAL ORGANIC HEMP SHAMPOO
05.AM NATURAL ORGANIC HERBAL SHAMPOO
Shopping Cart
0 items
Reviews
There are currently no product reviews
Currencies

Love the Planet

Jauna dabīga kosmētika Love the Planet, ko lieto amerikāņu dziedātāja un dejotāja Kimberlija Kaja Vaijata (Kimberly Kaye Wyatt) no grupas Pussycat Dolls.

Visa produkcija tiek veidota no dabīgām, organiskām sastāvdaļām. Kompāniju Love the Planet atbalsta Lielbritānijas Savienība par Vivisekcijas atcelšanu (the British Union for the Abolition of Vivisection - BUAV) un Vegānu sabiedrība.

Kosmētika Love the Planet nesatur : parabēnus, minerāleļļas, makslīgas krāsvielas un smaržvielas, sodium lauryl vai laureth sulphate. Netestē uz dzīvniekiem un nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus.

Love the Planet preču klastā ir ķermeņa sviesti, skrubji, dušas želejas(ziepes), acu želeja, sejas krēmi, attīrošs pieniņš, šampūni, kondicionieri, lūpu balzāmi.

Love the Planet piedāvā ne tikai kosmētikas līdzekļus, bet arī skaistumkopšanas procesā noderīgas lietas. Mēs visi lietojam vati vai vates plāksnītes kosmētikas noņemšanai, bet neaizdomājamies par to cik daudz mēs izlietojam un izmetam to, tādā veidā piesārņojot dabu. Tagad mums būs pieejami mazgājami attīroši spilventiņi (komplektā 5 gab.ar maisiņu mazgāšanai). Tā ir videi draudzīga alternatīva kokvilnai. Pēc lietošanas vienkārši ielieciet spilventiņus mazgāšanas maisiņā , izmazgājiet,un viņi ir gatavi izmantošanai atkal un atkal! Tos izmanto arī Kimberlija no Pussycat Dolls.